تزریق ژل چانه

لب ها یکی از اجزا مهم صورت هستند که در زیبایی چهره نقش مهمی دارند و بیشتر خانم ها هم روی شکل لب خود حساس هستند و دوست دارند لبشان برجسته و زیبا باشد، که یکی از بهترین روش ها، استفاده از تزریق ژل است.

خیلی ها دوست دارند برای زیبایی از تزریق ژل لب استفاده کنند. برای اینکار انواع تکنیک ها و مدل های تزریق ژل به لب وجود دارد، برای استفاده از این روش زیبایی، ممکن است کلی سوال داشته باشید، مثل:

کدام مدل مناسب من است؟

راه حل چیست که لب ها حالت مصنوعی نداشته باشند ولی زیبا تر شود؟

آیا از مدل و شکل لب های خود خسته شده اید؟

 آیا رویای داشتن لب های حجیم و شاداب مانند مدل هایی که در مجلات می بینید، دارید؟ 

خوب، شما خوش شانس هستید زیرا ما یک راه حل عالی برای شما داریم! تزریق ژل لب مدل روسی، سرویسی فوق العاده که می تواند لب های سلبریتی را که همیشه می خواستید به شما بدهد. 

ما با استفاده از برترین محصول ژل لب، حجم و وضوح را به لب های شما اضافه می کنیم. با لب های نازک و کمرنگ خداحافظی کنید و سلام کنید به لب های یک مدل زیبا!!

در این پست .بلاگ بصورت عمیق تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی را بررسی می کنیم و مزایا، معایب، روش انجام کار، هزینه و راهکارهایی برای ماندگاری بیشتر ارائه می کنیم. با وب سایت رسمی دکتر جیحانی همراه باشید.

مشاوره، رزرو نوبت
در این مقاله می خوانید: پنهان

تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی چیست؟

تزریق ژل لب مدل روسی یک عمل زیبایی است که شامل تزریق فیلرهای پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک به لب است. این تکنیک، مدل روسی نامیده می شود زیرا منشا آن روسیه بوده و توسط مدل ها و اینفلوئنسرها و از عروسک های روسی الگو گرفته شده است. 

در این مدل، پرکننده هایی مثل ژل یا فیلر به مرکز لب ها تزریق می شوند، تا شکل لب پرتر و مشخص تری ایجاد کنند. ژل مبتنی بر اسید هیالورونیک که در تزریق استفاده می شود و افزایش حجم این قسمت شکل خاصی به لب می دهد ولی قسمت های کناری لب به همان حالت باقی می ماند. 

یعنی در تکنیک ژل لب روسی، وسط لب با تزریق ژل بزرگتر ولی قسمت های کناری لب حالت عادی خود را دارند. البته تمرکز روی حجیم شدن لب نیست و بیشتر پهن شدن لب ها اهمیت دارد.

در این مدل، لب ها حالت عروسکی دارند اما با ظاهر طبیعی، که در همه تکنیک ها اینطور نیست و در بیشتر مدل ها، لب ها فرم غیر طبیعی و برجستگی زیادی دارند. اگر دنبال لب طبیعی ولی زیباتر هستید، پیشنهاد اول تزریق ژل با تکنیک روسی است.

مدل ژل لب روسی

افرادی که لب باریک و ظریف دارند، می توانند از این تکنیک فوق العاده استفاده کنند و ظاهری طبیعی با لب های زیباتر داشته باشند. البته تزریق این مدل ژل لب، نیازمند مهارت بالا و ظرافت است و انجام دادن آن کار هرکسی نیست، دکتر تزریق باید تجربه و مهارت لازم را داشته باشد. برای داشتن نتیجه طبیعی باید تزریق ژل مدل روسی را متخصص ماهر و با تجربه انجام دهد.

روش تزریق ژل به لب در مدل روسی چگونه است؟

برای اینکه دکتر بتواند مدل روسی به لب شما بدهد، تمرکز تزریق به ناحیه V شکل لب بالا (ناحیه V دهان معروف به Cupid) است، هدف او افزایش نقطه اوج لب ها برای زیبایی بیشتر است. این تکنیک بیشتر بر روی کشیدگی لب و تیزی حاشیه لب ها توجه دارد. 

نحوه تزریق ژل لب مدل روسی، به این شکل است که، پزشک سوزن کانولا را رو به بالا و عمودی وارد لب می کند و به آهستگی ژل را به ناحیه لب وارد می کند که باعث می شود لب بالا ارتفاع بیشتری پیدا کند. بعد از مشخص شدن طرح کلی لب، مقداری فیلر هم به درون لب تزریق می کند تا حجم پرتر نشان دهد. 

در هنگام اجرای تکنیک مدل لب روسی با تزریق ژل، دکتر تزریق باید به حالت لب بالا و لب پایین دقت کند تا بتواند تقارن لب بالا و پایین نیز رعایت شود.

آماده سازی، تزریق و ماساژ لب ها حدود نیم ساعت تا یک ساعت زمان می برد و نیازی به این نیست که یک روز کامل را بخواهید تعطیل کنید.

مشاوره قبل از تزریق مدل لب روسی

برای آگاهی از هدف زیباجو و خواسته او، باید قبل از هر عمل زیبایی، مفصل پزشک با او صحبت کند. در مورد سوابق بیماری، داروهای مصرفی و هرگونه شرایط خاص که ممکن است در طول انجام کارهای زیبایی اتفاق بیفتد. 

مشاوره برای انتخاب بهترین مدل تزریق ژل به لب

دکتر تزریق ژل، باید به مراجعه کننده خود برای انتخاب نوع مدل لب، مشاوره دهد، چون هر مدلی از تزریق ژل لب برای همه مناسب نیست، نسبت سایز لب با سایر اجزا صورت، یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب مدل است.

ادامه مطلب  بوسیدن بعد از تزریق ژل لب

مهم ترین هدف از تزریق ژل به لب، داشتن لبهای متقارن، طبیعی و نچرال و زیباتر است. بنابراین مدلی که برای یک شخص خوب و زیباست، ممکن است برای فرد دیگر بسیار نامناسب حتی وحشتناک باشد. ممکن است تزریق ژل لب غنچه ای برای فردی مناسب باشد ولی مدل لب عروسکی اصلا برای او مناسب نباشد و به همین علت، مشاوره و ویزیت قبل از تزریق ژل و انتخاب مدل، می تواند چشم انداز درست از نتایج به شما بدهد.

مدل ژل لب روسی در ظاهر چطوری است؟

ظاهر تزریق ژل لب مدل روسی

در این تکنیک، قد لب بالا افزایش داده می شود و فرم لب از حالت یکنواختی در آمده و زیباتر بنظر می رسد. حاشیه لب ها بصورت طبیعی پهن تر شده و ظاهری طبیعی و نچرال ایجاد می گردد. این روش نیازمند دقت و تجربه زیاد است و باید توسط پزشک با تجربه انجام شود تا نتیجه دلخواه بدست بیاید.

نتیجه تزریق ژل لب مدل روسی

مزیت های تزریق ژل لب مدل روسی

حجم دادن طبیعی به لب ها، یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این تکنیک است. اما مهم ترین مزیت های این روش عبارتند از:

 • حجم دهی مناسب و پر کردن لب و ترجیح فرم بر حجم
 • جوان سازی
 • تقارن لب ها
 • طول مناسب فیلتروم
 • داشتن نتیجه طبیعی
 • رفع چین و چروک های دور دهان
 • زیبایی طبیعی
 • درد کم
 • عدم استفاده از بیهوشی
 • عوارض بسیار کم

برای درک بهتر مزیت های این روش، هر کدام از مزایا را مختصر بررسی می کنیم، با ما همراه باشید.

حجم دهی مناسب و پر کردن لب و ترجیح فرم بر حجم

این تکنیک حجم مناسبی به لب بالا می دهد، بخصوص اگر لب نازک داشته باشید، با این روش می توانید حجم عمودی به لب اضافه کنید و حجم مناسبی به لب بدهید. در این روش حاشیه لب ها بخصوص لب بالا به شکل کاملا طبیعی پهن تر می شود. در روش های دیگر بیشتر تمرکز بر حجم دادن لب هاست بطوریکه در برخی موارد برجستگی لب حالت غیر طبیعی پیدا می کند. اما در ژل لب روسی بیشتر از حجم به فرم لب تمرکز دارد.

جوان سازی

استفاده از ژل، به دلیل آبرسانی و حجم دادن به لب ها، باعث جوان سازی این قسمت از صورت هم می شود. از مزیت های تزریق ژل، جوان سازی ناحیه تزریق است و لب ها نیز با استفاده از این روش جوان تر و شاداب تر می شوند.

تقارن لب ها

برخی افراد از عدم تقارن در ظاهر لب ها شاکی هستند که با استفاده از این تکنیک می توانید لب هایی متقارن داشته باشید. یکی از ملاک های زیبایی، تقارن لبهاست، بنابراین با استفاده از این روش می توانید لب های متقارن و زیباتری داشته باشید.

طول مناسب فیلتروم

تکنیک لب روسی، لب را به صورت عمودی تقویت می کند و اگر فیلتروم بلند باشد، کوتاه می کند و این امر باعث می شود لب ها حالت عروسکی داشته باشند و در زیبایی صورت هم موثر است. در تکنیک های دیگر تزریق ژل لب، معمولا این ناحیه اصلاح نمی شود.

فیلتروم، برجستگی بین بینی و کمان کوپید لب است.

نتیجه طبیعی

برخی افراد به دلیل اینکه می ترسند بعد از تزریق ژل به لب هایشان، حالت صورت مصنوعی و ساختگی پیدا کنند، از تزریق ژل منصرف می شوند. اما مدل روسی این مزیت را داراست که طرح کلی لب را تقویت کرده و از برجستگی زیاد بیرونی که در روش های دیگر بزرگ کردن لب دیده می شود، جلوگیری می کند. این موارد باعث می شود بعد از تزریق، نتیجه طبیعی باشد.

رفع چین و چروک های اطراف دهان

به علت کم آبی پوست و بالا رفتن سن، خطوطی دور دهان و اطراف لب پدیدار می شود، که با استفاده از این روش، این خطوط نیز محو می گردد. حذف چین و چروک دور دهان به زیبایی بیشتر صورت هم کمک می کند.

زیبایی طبیعی

تمرکز ژل لب مدل روسی، بر فرم لب است نه حجم که همین امر باعث می شود لب، زیبایی طبیعی داشته باشد و حالت مصنوعی و حجیم نداشته باشد. به همین علت طرفداران این مدل هر روز بیشتر می شود.

درد کم

تزریق ژل به لب مدل روس، درد بسیار کمی دارد، چون نقاط ورودی سوزن کمتر است و فقط در مرز لب، ژل تزریق می شود. این روش، یک تزریق سبک است زیرا حجم زیادی از مواد بیهوشی، بی حسی، یا حجم دهنده های دیگر تزریق نمی شود.

عدم استفاده از داروی بیهوشی

در تکنیک تزریق ژل لب روسی، از بیهوشی استفاده نمیشود. استفاده از داروهای بیهوشی، ممکن است باعث تورم لب ها گردد و فرم و تقارن آنها را از بین ببرد. همچنین بعد از بیهوشی احتیاج به استراحت زیاد است.

عوارض کم

در تزریق ژل لب مدل روسی، از ژل های هیالورونیک اسید استفاده می گردد که این اسید در بدن ما هم وجود دارد. بنابراین عوارض آن بسیار اندک است و برای بدن مشکلی ایجاد نمی شود.

برای تزریق ژل لب روسی، چه مقدار ژل لازم است؟

در این مدل از تزریق ژل به لب، بین یک تا 3 سی سی ژل لازم است، البته بستگی به فرم اولیه لب ها و انتظار فرد از تزریق دارد که برای تعیین مقدار دقیق نیاز به جلسه مشاوره با پزشک است.

تزریق ژل به لب مدل روسی، برای چه کسی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند لب بالا بیشتر به چشم بیاید و بولد باشد، ژل لب مدل روسی مناسب شان است. همچنین افرادی که برای اولین بار می خواهند از تزریق ژل به لب استفاده نمایند، این مدل می تواند انتخاب خوبی باشد. 

در افرادی که لب بالا نازک دارند یا کمان لب ندارند و یا خانم هایی که به علت بالا رفتن سن،  لب بالایی شکل خود را از دست داده و چروک شده اند، پیشنهاد اول به آنها، استفاده از تکنیک روسی است.

کاندید مناسب تزریق ژل لب روسی

نامزد مناسب برای تزریق مدل لب روسی، معیارهای زیر را باید دارا باشد: 

 • انتظار واقع بینانه از تزریق ژل داشته باشد
 • دوست دارد لب ها پر ولی ظاهر طبیعی داشته باشند
 • دوست دارند اندازه لب بالا و پایین را افزایش دهند
 • دوست دارند لب ها متقارن باشند
 • سلامت جسمانی داشته باشند
ادامه مطلب  ماندگاری تزریق ژل؛ عوامل و روش های افزایش آن

استفاده از مدل ژل لب روسی، جذابیت بسیار زیادی برای صورت و چهره ایجاد می کند ولی باید مطابق با حالت و چهره فرد انتخاب شود. بنابراین ضروری است قبل از انتخاب مدل لب، با دکتر تزریق ژل مشاوره انجام دهید و براساس چهره خودتان بهترین و مناسب ترین مدل انتخاب شود.

افرادی که تا قبل از این از حجم دهنده و ژل استفاده کرده اند، باید حداقل 2 هفته قبل از تزریق، مواد تزریقی قبل را تخلیه کنند که روش آن توسط پزشک مشخص می گردد.

در مدل روسی، چرا ژل تزریقی قبلی لب باید تخلیه شود؟

برای داشتن لب هایی با مدل روسی، نباید هیچ ماده ای در اطراف و مرز لب باشد، زیرا با تزریق ژل بتواند بهترین تاثیر را روی فرم لب ها بگذارد.

در بیشتر افراد، نتیجه حاصل از تزریق ژل به لب با تکنیک روسی، دو لب بالا و پایین نسبتا بزرگ ولی با فاصله قابل تشخیص، که برای بسیاری جذاب است. 

به جز داشتن حجم دهنده در لب از قبل، اگر از داروی خاصی استفاده می کنید و یا بیماری زمینه ای دارید هم باید با پزشک در میان بگذارید چون اولویت اول، سلامتی شماست و بعد زیبایی.

آیا بعد از تزریق ژل، باید استراحت کرد؟

استفاده از تکنیک روسی باعث ایجاد ورم و گاهی کبودی می شود که نسبت به سایر روش ها بیشتر است، البته ورم و کبودی نباید باعث نگرانی شما شود و کاملا طبیعی است و معمولا بعد از چند روز بطور طبیعی از بین می رود. 

یک سری مراقبت ها اگر انجام شود، عوارض ناشی از تزریق به حداقل خود می رسند.

آیا تزریق ژل لب روسی درد دارد؟

اگر نگران درد ناشی از تزریق ژل به سبک روسی هستید، به احتمال زیاد تا به حال از ژل لب استفاده نکرده اید.  تزریق ژل به لب درد ندارد و در روش روسی، درد کمتر از بقیه روش هاست چون از نقاط ورود کمتر برای تزریق استفاده می شود و در مرز لب تنها یک تزریق انجام می شود و به همین علت درد به حداقل می رسد.

کم بودن تعداد و محل تزریق در این روش باعث می شود شما احساس درد نداشته باشید. عدم استفاده از روش بیهوشی از مزیت های این روش زیبایی است، زیرا مواد بیهوشی می تواند باعث تورم لب ها شود و ممکن است تقارن لب بهم بخورد. 

لازم به ذکر است در اکثر موارد از کمی لیدوکایین استفاده می شود تا فرد هیچ احساس دردی نداشته باشد.

قبل از تزریق ژل لب روسی، چه کارهایی انجام دهم؟

مراقبت قبل و بعد از تزریق ژل لب مدل روسی

برای گرفتن بهترین نتیجه از تزریق، قبل از انجام عمل با پزشک خود مشاوره انجام دهید، همچنین می توانید در مورد این تکنیک مطالعه کرده و تمام موارد را بررسی نمایید تا با خیالی آسوده تصمیم نهایی خود را برای تزریق و نوع تکنیکی که دوست دارید،  بگیرید.  کارهای قبل تزریق عبارتند از:

 • از حداقل یک هفته قبل تزریق، الکل مصرف نکنید
 • از حداقل 3 روز قبل، سیگار و قلیان نکشید
 • روز تزریق از مواد آرایشی استفاده نکنید
 • حداقل از یک هفته پیش از تزریق، داروهای رقیق کننده خون مثل آسپرین، ویتامین E نخورید
 • روز تزریق از رژ لب استفاده نکنید

نکته مهم: اگر از داروی خاصی استفاده می کنید و یا بیماری زمینه ای دارید، حتما به پزشک اطلاع دهید.

بعد از تزریق چه کارهایی انجام دهم؟

برای ماندگاری بیشتر ژل تزریق شده و عوارض کمتر، مراقبت ها و رعایت نکات زیر می تواند کمک بزرگی به این موارد کند:

 • بعد از تزریق ژل لب تا 3 روز از کمپرس یخ استفاده کنید
 • از لمس کردن لب بعد از تزریق خودداری کنید
 • از نوشیدن الکل پرهیز کنید
 • از انجام تمرینات سنگین ورزشی خودداری نماید
 • سیگار و قلیان نکشید
 • خوردن ویتامین D توصیه می شود
 • تا برطرف شدن اثر بی حسی لب ها، چیزی نخورید
 • در معرض نور مستقیم خورشید نباشید
 • تا یک هفته از سونا و اتاق بخار استفاده نکنید
 • هنگام خوابیدن مراقب باشید به لب فشار وارد نشود

توصیه: حداقل 14 روز تا 20 روز طول می کشد که لب هایتان به فرم و حالت طبیعی خود برسند، صبور باشید تا نتیجه نهایی را ببینید.

تزریق ژل لب روسی، چه عوارضی دارد؟

تکنیک ژل لب روسی، یکی از ایمن ترین روش های زیبایی و شکل دهی به لب است. معمولا بعد از تزریق عوارض خاصی مشاهده نمی شود و فرد هیچ درد و عوارضی را تجربه نمی کند. 

ممکن است کمی تورم یا کبودی در محل تزریق مشاهده شود که کاملا طبیعی است و بعد از گذشت 3 تا 5 روز بدون هیچ اقدامی برطرف خواهد شد.

ماندگاری تزریق ژل لب روسی چقدر است؟

ماندگاری ژل ها بین 6 تا 12 ماه است ولی بستگی به عوامل زیادی دارد و با رعایت نکات مهم بعد از تزریق می توانید ماندگاری آن را بیشتر نمایید. برند ژل مورد استفاده، ژنتیک فرد و رعایت نکات بعد از تزریق، از مهم ترین عوامل در ماندگاری ژل تزریق شده هستند. در ادامه راهکارهای افزایش ماندگاری ژل لب روسی را توضیح می دهیم:

استفاده از برند معتبر برای ماندگاری بیشتر

کیفیت ژل تزریقی، استفاده از برند معتبر و استاندارد باعث ماندگاری بیشتر آن می گردد. قبل از تزریق مطمئن شوید که از چه ژلی می خواهید تزریق کنید و بعد از مشاوره با پزشک، انتخاب نوع ژل به ماندگاری بیشتر کمک می کند.

افزایش ماندگاری ژل با مرطوب نگهداشتن پوست

مراقبت از پوست و مرطوب نگداشتن آن، همیشه و در همه حال از واجبات است، ولی بعد از تزریق ژل باید پوست مرطوب باشد. برای اینکار مرتب آب بنوشید و از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید. آب باعث کاهش سرعت جذب اسیدهیالورونیک شده و ماندگاری ژل را افزایش می دهد.

افزایش ماندگاری ژل لب با رژیم غذایی مناسب

خوردن غذا هایی که سرشار از ویتامین، زینک هستند بعد از تزریق ژل می تواند به ماندگاری بیشتر آن کمک کند و همچنین از غذاهای کنسروی، صنعتی، فراوری شده و نیمه آماده، نوشابه های گازدار و قند زیاد خودداری کنید. رعایت این نکات باعث افزایش ماندگاری ژل لب می گردد.

عدم لمس لب بعد از تزریق و ماندگاری ژل

لمس کردن و فشار دادن محل تزریق ژل، باعث کم شدن ماندگاری و حرکت ژل در لب می گردد. بعد از تزریق روی لب ها فشار وارد نکنید و آنها را ماساژ یا لمس نکنید.

ماندگاری بیشتر با عدم استفاده از مواد آرایشی

تا چند روز بعد از تزریق ژل لب، از مواد آرایشی استفاده نکنید. همچنین مواردی مانند لایه برداری پوست، فشیال و پاک سازی پوست، استفاده از ماسک نیز خودداری نمایید تا ماندگاری اثر ژل بیشتر شود.

ورزش سنگین نکنید تا ماندگاری ژل بیشتر شود

ورزش باعث تعریق زیاد می شود و نتیجه آن جذب مواد حجم دهنده و ژل است. بنابراین بعد از تزریق از ورزش های سنگین خوداری کنید تا اثر ژل ماندگاری بیشتری داشته باشد.

ادامه مطلب  تزریق ژل گونه؛ مراحل و مزایای آن

کنترل استرس و اضطراب و ماندگاری بیشتر ژل لب

کریستول هورمونی است که در زمان اضطراب داشتن فرد در بدن ترشح می شود، این هورمون از عوامل اصلی ایجاد چین و چروک در صورت است. استرس، اضطراب و فشارهای عصبی، باعث کاهش میزان ماندگاری ژل هستند که با کنترل آنها و دوری از موقعیت های اضطراب آور می تواند به ماندگاری ژل کمک کند.

بعد از تزریق، در معرض نور مستقیم خورشید نباشید

نور خورشید باعث آسیب به بافت پوست می شود، ماندگاری اثر ژل را کاهش می دهد. بنابراین بعد از تزریق، چند روز در نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید و بعد از آن هم از ضد آفتاب استفاده کنید.

آیا تزریق ژل لب روسی، ریسک و عوارض جانبی دارد؟

یکی از مهم ترین مزیت های تزریق ژل لب روسی این است که عوارض آن کم است، البته در صورتیکه توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود. اما در همه درمان ها و عمل های زیبایی، احتمال عوارض جانبی وجود دارد. در این مدل عمل زیبایی نیز ممکن است خطراتی برای شما داشته باشد مه مهم ترین آنها عبارتند از:

 • تورم که بین 2 تا 5 روز از بین می رود
 • کبودی که معمولا بعد از 3 تا 5 روز بعد از بین می رود
 • خون ریزی در محل تزریق که بعد از تزریق تمام می شود
 • تغییر رنگ پوست که روز بعد به حالت قبل برمی گردد
 • تحریک و حساسیت پوست که به دلیل تورم لب ممکن است چند روز خشک شود
 • نامتقارن بودن لب ها که به دلیل تورم است و بعد از چند روز و کاهش تورم برطرف می شود
 • تبخال؛ اگر سابق تبخال دارید در جلسه مشاوره به پزشک بگویید

لازم به ذکر است که اگر تزریق در محیط بهداشتی و توسط پزشک انجام نشود، ممکن است آسیب هایی مثل:

 • نکروز یا مرگ بافت در اثر آسیب به عروق
 • حرکت ژل به دلیل عدم مهارت شخص تزریق کننده
 • عفونت در اثر استریل نبودن محیط و لوازم
 • عدم تقارن
 • ایجاد گره و توده های کوچک

برای تزریق ژل روسی، چقدر زمان لازم است؟

این تکنیک هم مانند سایر روش ها و عمل های زیبایی، دقت پزشک را می طلبد و دکتر تزریق باید با صبر و آرامش برای حصول یک نتیجه خوب و بی نقص، کار تزریق را انجام دهد. اما برای تزریق مدل روسی، حدود نیم ساعت تا یک ساعت زمان لازم است تا پزشک تزریق و ماساژ را انجام دهد. البته این زمان، به میزان ژل تزریقی و حجم لب و مهارت پزشک بستگی دارد.

مدت زمان لازم برای تزریق ژل لب مدل روسی

بهترین برند ژل برای مدل روسی کدام است؟

یکی از مهم ترین موارد در تزریق ژل، انتخاب برند و مارک مورد تایید و قابل اعتماد است زیرا استفاده از ژل های فیک و برندهای غیر استاندارد، آسیب های جبران ناپذیری به ما وارد می کنند و ممکن است قابل ترمیم نباشد یا به سختی ترمیم شود. بهترین برند ها برای تزریق ژل لب روسی عبارتند از:

 • ژل زوویدروم؛ Juvederm مورد تایید FDA، و دارای گواهی تایید ایمنی و سلامت است . این محصول ساخت کمپانی Allergan فرانسه است و دارای کیفیت بالا و عوارض کم می باشد و یکی از برندهای مطرح برای تزریق به لب است.
 • ژل لب رستیلن؛ Restylane بر پایه اسید هیالورونیک است و مورد تایید غذا و داروی آمریکا یعنی FDA، این ژل به لب ها حجم طبیعی می دهد و باعث بهبود رنگ لب می گردد. ماندگاری این ژل بین 6 تا 12 ماه است.
 • ژل لب استایلج؛ Stylage حاوی بی حسی موضعی است و بر پایه اسید هیالورونیک است. در این ژل، آنتی اکسیدان نیز موجود است که باعث بهبود پوست و مانع از تخریب ژل و التهاب بهد از تزریق می شود. این ژل ماندگاری بین 6 تا 24 ماه دارد و باعث حجم طبیعی در لب می شود.

قیمت تزریق ژل لب روسی

هزینه تزریق ژل در کلینیک ها و مطب های مختلف، متفاوت است و به جند عامل مثل، دستمزد پزشک که طبق تجربه و تخصص تعیین می گردد، کیفیت خدمات، برند، مقدار ژل و مورد استفاده بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت تزریق ژل مدل روسی در بندرعباس، فرم درخواست را پر کنید یا با شماره 0763170 تماس بگیرید.

تزریق ژل لب مدل روسی در بندرعباس

برای تزریق ژل به لب مدل روسی در بندرعباس، می توانید با بهترین دکتر تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس مشاوره انجام دهید و بعد از اطمینان از انتخاب مدل لب خود، به مطب تزریق ژل در بندرعباس مراجعه کنید و لب های خود را مدل روسی ژل بزنید و زیبایی خود را بیشتر نمایید. برای مراجعه و یا رزرو نوبت مطب دکتر محمدرضا جیحانی، کلیک کنید و یا فرم درخواست مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما هماهنگ کنند.

آیا تزریق ژل لب روسی روی بوسه تاثیر دارد؟

خیر، بعد از برطرف شدن تورم و قرمزی حاصل از تزریق، تاثیر منفی که ندارد هیچ، تاثیر مثبت هم دارد و باعث می شود بوسه شما بهتر از قبل باشد. این مدل تزریق، باعث زیبایی بیشتر و جاذبه بیشتر هم می گردد.

برای تزریق ژل لب روسی، از چه ژلی استفاده می شود؟

از ژل های بر پایه هیالورونیک اسید که در بدن هم موجود است. اما بهترین مارک ژل برند رتتیلین یا ژوودرم هستند که بدون ضرر و مورد تایید FDA و پزشکان معتبر هستند.

تزریق ژل روسی درد دارد؟

خیر، تزریق ژل در نواحی کم و توسط سوزن بسیار باریک و در کمترین نقاط وارد می شود و اگر زیبا جو بخواهد از بی حسی موضعی هم می توان استفاده کرد.

لب روسی چند سی سی ژل لازم دارد؟

بستگی به لب فرد دارد ولی معمولا بین یک تا 3 سی سی ژل لازم است. در جلسه مشاوره، پزشک مقدار حدودی را به زیباجو می گوید.

اگر از نتیجه خوشم نیاد چی؟ راضی نباشم چکار کنم؟

اگر بعد از تزریق احساس کردید این مدل مطابق سلیقه شما نیست و تصور شما از ژل لب روسی چیز دیگری بوده، با تزریق آنزیم لب های شما به حالت قبل برمی گردد.

آدرس مطب تزریق ژل در بندرعباس

برای انجام خدمات زیبایی می توانید به مطب دکتر محمدرضا جیحانی مراجعه کنید و از خدمات زیبایی استفاده نمایید. این مرکز یکی از بهترین مراکز تزریق ژل، بوتاکس و تزریق چربی در بندرعباس است که با 7 سال سابقه در خدمت شماست.

آدرس:

دکترمحمدرضا جیحانیمشاهده نوشته ها

Avatar for دکترمحمدرضا جیحانی

دکترمحمدرضاجیحانی؛ از سال1395 بصورت تخصصی کارهای زیبایی را شروع کرد و در سال 1397 مدیریت کلینیک زیبایی پرمون در بندرعباس رابه عهده گرفت و در سال 1400 کلینیک پوست، مو، زیبایی رونیکا تهران را تاسیس کرد. دکتر محمد رضا جیحانی با تجربه و تخصص در زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *