تزریق ژل چانه

داشتن صورت زاویه دار و خط فک مشخص، یکی از پرطرفدارترین حالت های صورت است و از ملاک های زیبایی است. فرم و حالت چانه در این حالت نقش بسیار مهم دارد.

از تزریق ژل چانه؛ برای برجسته کردن خط صورت و زیبایی صورت استفاده می شود. یکی از  موثرترین و مهمترین اجزای صورت در زیبایی، چانه است، زیرا از هر زاویه که به صورت نگاه می کنیم، یعنی نمای نیمرخ و همچنین تمام رخ، چانه در دید ماست.

اگر شما هم دنبال یک راه ایمن و کم تهاجمی برای افزایش زیبایی صورت خود هستید، تزریق ژل به چانه یک راهکار بسیار عالی است. درست است که تزریق ژل به ناحیه فک و چانه به اندازه ژل لب زبانزد و مشهور نیست، اما یک روش کارآمد و بی خطر می باشد .

در این پست بلاگ تصمیم گرفتیم تمام نکات مربوط به تزریق ژل به چانه، مثل عوارض، مزایا و کاربردهای آن در زیبایی را بررسی کنیم با ما تا انتهای این مقاله در وب سایت رسمی دکتر محمد رضا جیحانی همراه باشید.

مشاوره، رزرو نوبت
در این مقاله می خوانید: پنهان

تزریق ژل چانه

ژل چانه؛ ژل های پوستی تزریقی که بر پایه اسید هیالورونیک می باشند و برای افزایش حجم و شکل به ناحیه چانه و به فک پایین تزریق می شود. بعد از این تزریق، در فک پایین کانتورینگ یا به اصطلاح زاویه سازی انجام می شود. ژل  از مواد طبیعی و مصنوعی برای پر کردن یا بزرگ کردن ناحیه ای از بدن و یا رفع چین و چروک ها به نواحی مختلف بدن، تزریق می شوند.

تزریق ژل چانه

تزریق ژل به چانه می تواند فک پایین را تقویت کرده همچنین زاویه صورت را متعادل نمایند و باعث برجسته تر شدن چانه و کانتورینگ صورت میشود.

کدام عیب های صورت را با تزریق ژل چانه می توان رفع کرد؟

بسیاری از عیب های چانه و فرم زاویه آن را میتوان با تزریق ژل برطرف کرد، اما مهمترین مواردی که به کمک تزریق ژل می توان انجام داد، عبارتند از:

 • اندازه چانه؛ دکتر تزریق می تواند با تزریق ژل به چانه اندازه آن را افزایش دهد.
 • طول چانه؛ چانه برخی از افراد بسیار کوتاه است و پزشک می تواند  با استفاده از تزریق ژل، چانه فرد را بلند تر کند.
 • شکل چانه؛ هر فرد شکل و ظاهر چانه متفاوتی را می پسندد، ممکن است فردی چانه تیز را دوست داشت و فرد دیگر، چانه گرد، پزشک با تزریق ژل شکل دلخواه را به شما هدیه می دهد.
 • تقارن چانه؛ ممکن است فردی چانه اش، متقارن نباشد که با تزریق ژل می توان آن را متقارن کرد.
 • برآمدگی در چانه؛ بسیاری از افراد از زاویه کناری، چانه شان فرو رفته است که با تزریق ژل می توان آن را برجسته تر کرد.
تزریق ژل چانه

چطوری تزریق ژل چانه انجام می گیرد؟

فرم و شکل چانه در زیبایی هر فرد تاثیر زیادی دارد، اما ممکن است چانه یک فرد با صورت او همخوانی نداشته باشد و اجزا صورت با چانه متناسب نباشد. همین امر باعث می شود احساس زیبایی نکنید. ممکن است در اثر عواملی مثل افزایش سن و پیری، بافت نرم چانه از بین برود و این امر باعث می شود تا چاله به سمت عقب سوق داده شود. در این حالت بهترین و بی خطر ترین روش، تزریق ژل به چانه است.

تزریق ژل چانه یکی از خدمات زیبایی است که بسیار پرطرفدار است و اگر در شرایط و مکان مناسب و توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود، نتیجه آن نیز بسیار رضایت بخش و ماندگاری آن بالا می باشد. روش تزریق ژل به چانه به روش زیر انجام می گردد:

 • پزشک تزریق ژل، ابتدا چانه را با پد الکلی یا الکل، ضدعفونی میکند. اگر زیبا جو از درد ناشی از تزریق، ترس داشته باشد، پزشک می‌تواند چانه او را بی حس کند، که این کار را با مواد بی حسی موضعی مانند لیدوکائین انجام می دهد.
 • بعد از این مرحله پزشک، ژل را توسط سوزن بسیار باریک، به چانه تزریق می کند. مقدار ژل تزریقی بستگی به فرم چانه و مدل ایده آل زیباجو دارد.
 • تمام مراحل تزریق، از ابتدا تا انتهای تزریق با احتساب مرحله آماده سازی، بین 30 دقیقه تا یک ساعت زمان می برد.
ادامه مطلب  تزریق ژل گونه؛ مراحل و مزایای آن

مزایای تزریق ژل و فیلر چانه چیست؟

هر تکنیک و عمل زیبایی یک سری مزیت و چند عیب نیز دارد. اما مزیت استفاده از ژل برای چانه، عبرتند از:

 • بلافاصله بعد از تزریق می توانید نتیجه تغییر را ببینید
 • بعد از تزریق کارهای روزانه خود را می توانید انجام دهید
 • این روش عوارض کمی دارد
 • امکان بازگشت نتیجه در صورت نارضایتی وجود دارد
 • زمان عمل تزریق کوتاه است

ژل تزریق شده به چانه چقدر ماندگاری دارد؟

تمام ژل هایی که برای حجیم شدن و فرم دهی بدن و یا صورت تزریق ژل گونه یا تزریق ژل لب استفاده می شود، دائمی نیستند و بعد از گذشت چند ماه باید تمدید شود، یعنی بعد از مدتی دوباره ژل باید تزریق کنیم. 

ماندگاری تزریق ژل چانه

معمولاً ماندگاری ژل های تزریقی، بین 6 ماه تا ۱۸ ماه، ماندگاری دارند. البته این زمان بستگی به ژنتیک فردی که به او ژل تزریق شده است، همچنین نوع و برند ژل تزریقی،  رعایت موارد مهم بعد از تزریق توسط زیباجو، دارد.

مراحل تزریق ژل چانه

برای اینکه از نتیجه تزریق خود راضی باشید، بهترین حالت این است که در 4 مرحله کار تزریق را انجام دهید، مراحل تزریق ژل چانه عبارت است از:

 • مشاوره
 • پاکسازی
 • تزریق
 • مراقبت

در ادامه سعی می کنیم هر مرحله را جداگانه بررسی کنیم تا اطلاعات بیشتر و بهتر از این مراحل داشته باشید. با ما همراه باشید.

مشاوره برای تزریق ژل چانه

برای انجام هر عمل زیبایی، ابتدا باید با پزشک مشاوره انجام گیرد تا بتوانیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. برای انجام تزریق ژل چانه، باید ابتدا به پزشک خود مراجعه کنیم و در مورد نتیجه ای که بعد از تزریق دوست داریم به دست بیاوریم، صحبت کنیم. دکتر تزریق تمام مراحل کار را  با زیباجو در میان میگذارد و در انتخاب بهترین حالت که مناسب چهره و صورت ما باشد، توضیح می دهد. بعد از تایید نحوه کار، برای انجام عمل تزریق ژل، آماده می شویم.

مشاوره بادکترمحمدرضاجیحانی

پاکسازی برای تزریق ژل چانه

برای شروع کار تزریق، ناحیه ای که قرار است تزریق ژل انجام شود، باید کاملاً تمیز و عاری از هر گونه مواد آرایشی باشد. ابتدا با الکل و یا مواد ضدعفونی، محل تزریق پاکسازی میشود و ما برای عمل زیبایی تزریق ژل آماده می شویم.

تزریق

بعد از پاکسازی، مرحله تزریق شروع می گردد. در این مرحله، ابتدا دکتر تزریق ناحیه ای را که می خواهد تزریق انجام شود را روی صورت مشخص میکند و بعد تزریق را توسط سوزن های بسیار ریز انجام می دهد.

برای تزریق ژل به چانه، چه مقدار فیلر نیاز است؟

برای تزریق ژل چانه، بستگی به فرم چانه فرد مقدار ژل تزریقی متفاوت است، اما معمولا به یک تا 3 سی سی ژل نیاز داریم تا چانه زیبا تری داشته باشیم.

قبل از تزریق ژل چانه، چه کارهایی لازم است؟

برای تزریق ژل چانه، حداقل ۲ هفته قبل تزریق از انجام درمان های تهاجمی، مثل کارهای دندانپزشکی، خالکوبی، جراحی خودداری کنید.

حداقل یک هفته قبل از تزریق، داروهای رقیق کننده خون را مصرف نکنید، مثل مسکن ها و یا مکمل هایی مانند امگا ۳

پس از تزریق چه مراقبت هایی لازم است؟

از مهمترین عوامل جهت ماندگاری بیشتر ژل و همچنین کاهش عوارض جانبی این روش، مراقبت های بعد از تزریق میباشد. شما نیز می توانید با رعایت این نکات، عوارض این تکنیک زیبایی را به حداقل برسانید. مهمترین موارد مراقبت بعد از تزریق ژل چانه عبارتند از:

 • عدم استفاده از مواد آرایشی تا 3 روز
 • عدم فعالیت سنگین ورزشی
 • عدم مصرف الکل
 • عدم استعمال سیگار و قلیان
 • عدم مصرف برخی داروها
 • استفاده از کرم برای رفع کبودی
مراقبت های بعد از تزریق ژل چانه

برای ماندگاری ژل، صورت خود را آرایش نکنید

عدم استفاده از از مواد و لوازم آرایشی، حداقل تا سه روز بعد از تزریق ژل می تواند به بهبود سریعتر نواحی تزریق کمک کند. ناحیه تزریق شده برای بهبود و بازسازی خود نیاز به زمان دارد، بنابراین بهتر  است روزهای اول بعد از تزریق صورت خود را آرایش نکنیم.

ورزش سنگین انجام ندهیم، ماندگاری ژل بیشتر می شود

انجام فعالیت ورزشی سنگین باعث کاهش ماندگاری اثر ژل می شود، تا یک هفته بعد از تزریق، فعالیت زیاد ورزشی انجام ندهید، ورزش های سنگین و فعالیت بدنی زیاد و تعریق، روند بهبودی را کاهش می دهد.

عدم مصرف الکل

نوشیدن الکل باعث می شود سرعت گردش خون در بدن افزایش پیدا کند.  همچنین آب بدن را کاهش میدهد.  افزایش گردش خون، باعث کبودی خواهد شد و بهبودی و رفع کبودی حاصل از تزریق به تاخیر می افتد.

عدم استعمال سیگار و قلیان

استعمال سیگار و قلیان احتمال کبودی را افزایش میدهد بنابراین قبل و بعد از تزریق ژل مصرف سیگار را کنار بگذارید

عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون

داروهایی که باعث رقیق شدن خون میشوند،  از یک هفته قبل  شروع تزریق، مصرف نکنید. داروهای مثل قرص آسپرین، ایبوپروفن، باعث رقیق تر شدن خون شما می شود و هنگام تزریق ژل، ممکن است باعث خونریزی شود.

 استفاده از کرم برای رفع کبودی

پزشک متخصص می تواند برای جلوگیری از کبودی ناحیه تزریق ژل، کرم تجویز کند. کرم های رفع کبودی یک راهکار خوب برای جلوگیری از کبودی های دراز مدت است.

موارد ممنوعه بعد از تزریق:

 • 2 تا 3 روز بعد از تزریق، در زیر نور مستقیم خورشید نباشید.
 • از ماساژ دادن و لمس کردن ناحیه تزریق خودداری کنید.
 • مصرف کافئین تا 24 ساعت بعد از تزریق ممنوع است.
 • تا 24 ساعت بعد از تزریق، سر خود را زیر آب نکنید.
ادامه مطلب  راهنمای کامل تزریق ژل لب مدل غنچه ای

کاربردهای تزریق ژل به چانه در زیبایی چیست؟

با بالا رفتن سن انسان، جمجمه تغییر حالت داده و چانه کمی به عقب می رود، این باعث می شود ظاهر صورت بهم بریزد. تزریق ژل به چانه این مشکل را برطرف کرده و زیبایی و جوانی را به چهره می دهد.

زمانی که ژل به پوست تزریق می گردد، با تحریک پوست باعث تولید اسید هیالورونیک یا کلاژن می شود و در نتیجه افزایش حجم اتفاق می افتد. این امر باعث رفع چین و چروک، کم شدن افتادگی و شلی پوست و تحلیل استخوان فک را کم می کند.

از تزریق ژل به چانه برای موارد زیر استفاده می شود.

تزریق برای رفع نقص صورت

برخی ممکن است بصورت مادرزادی نواقصی در ناحیه چانه و صورت داشته باشند و یا در اثر آسیب فیزیکی، بیماری یا لاغری زیاد، از شکل چانه ناراضی باشند. با تزریق ژل می توان این نواقص را برطرف کرد.

از بین بردن کاهش حجم چانه در اثر بالا رفتن سن

بالا رفتن سن باعث تحلیل چانه و فک می گردد، با تزریق ژل می توان آن را اصلاح و جبران کرد تا جوان تر بنظر برسید.

تزریق برای متعادل کردن خط فک

وجود تقارن در صورت و ساختار کلی آن، جذابیت بیشتری برای هر فرد دارد. عقب بودن چانه،  این تعادل را به هم میزند و باعث می شود که فرد از چهره خودش راضی نباشد. یکی از مهمترین هدفهای تزریق ژل به چانه، برطرف کردن این نواقص و متعادل کردن خط فک می باشد.

تزریق برای تقویت چانه و فرم بهتر صورت

تزریق ژل به بافت نرم چانه ظاهر آن را بهبود می بخشد بر دست کردن چانه به گونه ای انجام می شود که قسمت پایین صورت به شکل دلخواه شما تبدیل می شود.

تزریق برای داشتن چانه بیضی شکل

خیلی از افراد دوست دارند چانه بیضی شکل داشته باشند که با تزریق ژل به این ناحیه می توان شکل دلخواه آن رسید.

تزریق برای زاویه سازی

بسیاری از مردم، هم دختران و هم پسران، دوست دارند صورت V شکل داشته باشد، تزریق ژل به چانه یکی از روش های زاویه سازی صورت است که بدون عمل جراحی و نیاز به بستری شدن انجام می شود.

این تکنیک زیبایی، یک راهکار عالی و مناسب برای کانتورینگ  فک و صورت بدون نیاز به عمل جراحی می باشد. البته لازم به ذکر است که این عمل زیبایی، باید توسط دکتر با تجربه و دارای مجوز انجام گیرد تا نتیجه دلخواه بدست آید.

تزریق ژل، زاویه واضح و زیباتری به فک می دهد و این موضوع باعث می شود که صورت فرد لاغر تر دیده شود  و خط مشخصی بین فک و گردن به وجود می آید. این حالت یکی از ملاک های زیبایی و مدلینگ به حساب می آید.

تزریق ژل چانه برای مردان

زاویه داشتن صورت و خط فک برجسته مرد را بسیار جذاب و خوشتیپ تر نشان می دهد. تزریق ژل به چانه می تواند برای رسیدن به فرم ایده آل صورت کمک بزرگی کند تا جذابیت مرد را دوچندان کند. بسیاری از خانم ها دوست دارم چانه‌ای با انحنای نرم داشته باشند، اما آقایان، چانه برجسته تر و با تراش و زاویه دوست دارند.

بهترین ژل برای چانه مردان کدام است؟

بهترین برند ژل برای تزریق به خط فک مردان، ژوویدرم است، ژل تزریقی باید با فرمول قوی تری باشد تا خط فک را بطور کامل بالا کشیده و برجسته سازی کند.

بهترین برند ژل برای تزریق به چانه کدام است؟

بهترین و رایج ترین ژل ها برای تزریق به چانه، ژل هایی بر پایه اسید هیالورونیک هستند. زیرا این اسید بطور طبیعی در بدن ما موجود است و خطر عوارض جانبی آن برای بدن کم است. 

بهترین برند ژل برای تزریق ژل چانه

معروف ترین این ژل ها عبارتند از:

 1. ژوویدرم؛ ماندگاری این ژل تا دو سال است و بعد از تزریق نتیجه آن، بلافاصله قابل مشاهده است و می توانید تغییرات را در آن لحظه ببینید.
 2. رستیلین؛ ماندگاری این ژل 12 ماه می باشد. با تزریق رستیلن، ممکن است نتیجه کامل بعد از چند روز مشخص شود.

ژل (نام برند)میزان ماندگاری ژل
ژوویدرم ولوما (uvederm Voluma)حدود 24 ماه، البته با کمک روش ها و ترمیم تا 36 ماه ماندگاری آن را افزایش داد.
ژوویدرم اولترا و اولترا پلاس (Juvederm Ultra and Ultra Plus)حدود ۱۲ ماه. ماندگاری این ژل را با استفاده از روش‌های ترمیمی ۶ تا ۹ ماه قابل افزایش است.
ژوویدرم ولار (Juvederm Vollure)تقریبا ۱۲ تا ۱۸ ماه
ژوویدرم ولبلا (Juvederm Volbella)تقریبا حدود 12 ماه
رستیلن دیفاین، ریفاین و لیفت (Restylane Defyne, Refyne, and Lyft)حدود ۱۲ ماه. با کمک ترمیم ماندگاری آن ۶ تا ۹ ماه افزایش می‌یابد.
رستیلن سیلک (Restylane Silk)تقریبا ۶ تا ۱۰ ماه
رستیلن L (Restylane-L)حدود 5 تا 7 ماه
ژل پرفکتاتقریبا 18 ماه
ژل بلترو (Belotero)حدود 8 تا 12 ماه
ژل نیوویا (Neauvia)حدود 8 تا 12 ماه
ژل آلایناتقریبا 8 تا 12 ماه

چه افرادی کاندید مناسب تزریق ژل چانه هستند؟

برای استفاده از تکنیک تزریق ژل، فرد متقاضی باید از سلامت جسمانی کلی خوبی برخوردار باشد و به ژل و مواد پر کننده حساسیت نداشته باشید. مشاوره قبل از تزریق، با دکتر تزریق ژل اهمیت زیادی دارد.

از این تکنیک، افرادی که دوست دارند خط فک زاویه دار و صاف داشته باشند، میتوانند استفاده کنند. همچنین کسانی که چین و چروک اطراف چانه دارند، برای رفع آن، این روش بسیار عالی و مناسب است. همچنین افرادی که چانه تو رفته دارند یا می خواهند چانه شان بیضی شود، این تکنیک مناسب می باشد.

ادامه مطلب  کانتورینگ و زاویه سازی در صورت

تزریق ژل چانه برای چه افرادی مناسب نیست؟

تزریق ژل به چانه برای افتادگی های شدید پوست و چین و چروک های خیلی عمیق، مناسب نیستند، برای حالت های معمولی تا متوسط کارایی دارند. همچنین اگر می خواهید تغییرات دائمی باشند، این روش مناسب نیست.

آیا تزریق ژل چانه عوارض دارد؟

استفاده از هر تکنیک و روش زیبایی، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد، تزریق ژل از آن دسته مواردی است که عوارض جانبی بسیار کمی مانند: ورم کردن ناحیه تزریق، خارش، قرمز شدن و جوش دارد که کاملا طبیعی است و بعد از چند روز  بدون نیاز به کار خاصی از بین می رود.. اما با این حال بعضی از زیبا جویان، نگران این مسئله هستند که تزریق ژل به چانه، برای سلامتی بدن، عوارض داشته  و یا زیبایی چهره را دچار مشکل کند. برای رفع این دغدغه با ما در ادامه همراه باشید تا عوارض احتمالی را بررسی کنیم.

 • التهاب و کبودی؛ بعد از تزریق ممکن است التهاب یا کبودی برای شما پیش بیاید که این یک عارضه موقتی است و بعد از گذشت مدت زمان کمی برطرف خواهد شد و یک مسئله طبیعی است.
 • خطر عفونت بعد از تزریق؛ اگر محیط که در آن عمل زیبایی انجام میشود، استریل و تمیز نباشد و یا  تجهیزات مورد استفاده، استریل نشده باشند، خطر عفونت وجود دارد. 
 • پارگی عروق؛ انجام تزریق ژل باید توسط پزشک متخصص و باتجربه باشد، دکتر باید به اندازه‌ای ماهر باشد که تشخیص دهد سوزن تزریق را تا چه اندازه ای وارد چانه زیباجو کند، زیرا کمی خطا ممکن است باعث پارگی عروق شود.
 • عوارض ناشی از استفاده ژل تقلبی؛ برای تزریق ژل، به بهترین دکتر تزریق، مراجعه کنید تا مطمئن باشید که از ژل اصل و برند معتبر استفاده می کند. متاسفانه در بازار ژل های تقلبی زیادی موجود است و در صورت استفاده از آنها عوارض خطرناکی به همراه خواهد داشت.
 • مقدار ژل تزریقی؛ تعیین مقدار و دوز تزریق ژل بسیار مهم است، زیرا اگر بیش از حد نیاز تزریق شود، به سلول های پوست آسیب وارد می گردد و تولید کلاژن مختل شده و در نتیجه پوست زخم و خشک می شود.

بعد از تزریق ژل چانه، چه نتیجه و تاثیری دارد؟

    وجود اسید هیالورونیک در پوست، موجب محکم تر شدن و استحکام پوست می شود. همچنین با توجه به اینکه ژل ها آب دوست هستند، روند آب رسانی پوست بهتر می شود. استفاده از ژل، باعث افزایش کلاژن سازی و الاستین خواهد شد. بنابراین بعد از تزریق ژل به چانه، فرم چانه به شکل دلخواه شما تبدیل شده و زیباتر بنظر می رسید.

نتیجه تزریق ژل چانه

    از هر زاویه ای که به صورت نگاه کنیم، چانه در آن پیداست، بنابراین بعد از تزریق ژل، چانه ای زیبا و صورتی زیباتر خواهید داشت و نتیجه این تزریق در تمام صورت پیدا است.

      اما باقی ماندن این اثر بر روی چانه شما، بستگی به برند ژل استفاده شده و همچنین مراقبت های شما از چانه خودتان دارد. معمولاً بین شش ماه تا دو سال اثر این که باقی خواهد ماند بیشتر افرادی که از ژل برای تغییر فرم صورت و چانه خود استفاده می کنند، از نتیجه راضی هستند و آن را تمدید می کنند تا نتیجه ماندگار شود.

 

هزینه تزریق ژل چانه چقدر است؟

 قیمت تزریق ژل چانه به عوامل زیادی بستگی دارد، اولین مورد آن مقدار دوز تزریق شده ژل می باشد و بعد از آن برند ژل استفاده شده در هزینه موثر است. دستمزد پزشک و کلینیک که در آن تزریق انجام می دهید نیز از عوامل موثر در قیمت است.   

 برای تخمین قیمت باید قبل از تزریق با پزشک خود جلسه مشاوره انجام دهید.

تزریق ژل چانه در بندرعباس

همه زیبایی را دوست دارند، همه جوانی و شادابی را دوست دارند، اما کمتر کسی است انجام عمل های زیبایی را دوست داشته باشد.  به همین علت، تزریق ژل از روش های پرطرفدار در زیبایی است. این روش به شما کمک می کند، چهره ای جوان تر، شاداب تر داشته باشید و تغییراتی نیز در صورت انجام دهید.

تزریق ژل به چانه، می تواند به برجسته سازی و کانتورینگ صورت کمک کند و ظاهر شما را بهبود داده و زیباتر او جوان تر به نظر برسید.

البته این نکته را توجه کنید که تزریق ژل یک عمل بسیار حساس می باشد و باید توسط دکتر باتجربه در این زمینه انجام شود در غیر این صورت ممکن است به زیبایی شما لطمه بزرگی وارد کند و گاهی برگشت ناپذیر باشد.

برای تزریق ژل چانه در بندرعباس، می توانید به بهترین مطب تزریق ژل و بوتاکس، مراجعه کنید و از مشاوره و خدمات دکتر محمد رضا جیحانی بهره ببرید. برای رزرو نوبت و مشاوره با شماره 0763170  تماس بگیرید.

تزریق ژل چانه درد دارد؟

درد هنگام تزریق ژل به چانه زیاد نست ولی می توان از بی حسی های موضعی هنگام تزریق استفاده کنید.

چه مقدار ژل برای چانه لازم است؟

مقدار ژل برای هر فرد متفاوت است و بستگی به مقدار ژل تزریقی و نتیجه ای که از آن انتظار دارید، دکتر تزریق، برند ژل استفاده شده و … دارد. برای از قیمت دقیق ژل چانه با شماره 0763170 در بندرعباس و 09193756757 در تهران تماس بگیرید.

آیا مرد ها نیز می توانند از تزریق ژل چانه استفاده کنند؟

بله 100% برای جذابیت، اصلاح فرم صورت و چهره می توان از تزریق ژل چانه کمک گرفت و به فرم ایده آل خود رسید.

دکترمحمدرضا جیحانیمشاهده نوشته ها

Avatar for دکترمحمدرضا جیحانی

دکترمحمدرضاجیحانی؛ از سال1395 بصورت تخصصی کارهای زیبایی را شروع کرد و در سال 1397 مدیریت کلینیک زیبایی پرمون در بندرعباس رابه عهده گرفت و در سال 1400 کلینیک پوست، مو، زیبایی رونیکا تهران را تاسیس کرد. دکتر محمد رضا جیحانی با تجربه و تخصص در زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *