تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس

تزریق ژل و بوتاکس؛ یک نوع عمل ایمن و سرپایی برای زیبایی بیشتر است و مخصوص افرادی است که دوست دارند بدون عمل جراحی به  ظاهری جوان تر و شاداب تر برسند، صورتی شاداب، شفاف و پوستی روشن داشته باشند. این راهکار زیبایی برای بسیاری افراد توصیه می شود، البته بهتر است انجام کارهای زیبایی خود را در بهترین کلینیک زیبایی بندرعباس انجام دهید، زیرا انجام این عمل به مهارت و تخصص نیاز دارد و نباید توسط هر شخصی صورت پذیرد.

اما شاید سوالاتی در این مورد داشته باشید، مثل:

 آیا واقعا استفاده از این روش بی خطر است؟

بهترین دکتر متخصص تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس کیست؟

بهترین کلینیک زیبایی در بندرعباس، کدام است؟

چرا به پزشک برای تزریق مراجعه کنم؟

 در این مقاله سعی کرده‌ایم به تمام این سوالات و همچنین هر پرسشی که در زمینه تزریق ژل، تزریق بوتاکس دارید را پاسخ درست و کاملی دهیم. اگر شما هم خواستار انجام این نوع عمل های زیبایی هستید و یا علاقه مند به این حوزه و دوست دارید بیشتر در این زمینه بدانید، با ما همراه باشید، چون ما تمام این سوالات را از آقای دکتر محمدرضا جیحانی پرسیدیم و سعی کردیم به سوالات شما پاسخ جامع و کاملی دهیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

برای تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس، به کدام مرکز مراجعه کنیم؟

این سوال شاید ذهن شما را هم درگیر کرده باشد چون تعداد زیادی مرکز برای انجام این کار وجود دارد. هم مراکز پزشکی، مطب پزشکان، کلینیک های زیبایی و هم مراکز غیر مجاز مانند آرایشگاه ها. اما چرا باید در مراکز پزشکی و کلینیک های زیبایی تزریق انجام دهیم؟ در ادامه جواب این سوال را پاسخ خواهیم داد و خودتان قضاوت می کنید که به هیچ عنوان در مراکز غیر پزشکی انجام ندهید.

تزریق ژل لب

اگر دنبال بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس هستید، پیشنهاد ما، دکتر جیحانی است، تجربه و تخصص در کارهای زیبایی حرف اول را می زند.

مشاوره با دکتر محمدرضا جیحانی

برای انتخاب بهترین مطب تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس، چه نکاتی در نظر بگیریم؟


اگر شما هم تصمیم دارید از خدمات زیبایی استفاده کنید، ابتدا باید تحقیقات زیادی در این مورد انجام دهید. به همین علت، ما یک سری از مهم ترین نکات برای سهولت در انتخاب شما را بیان می کنیم، که هم مفید هستند و هم می تواند برای انتخاب بهتر شما کمک کنند. بنابراین شما هم بررسی های لازم را انجام دهید.

مهم ترین فاکتورها عبارتند از:

 • تخصص پرسنل
 • تجهیزات مطب
 • تجربه پزشک

در ادامه در مورد هر کدام از فاکتورها، توضیحات بیشتری می دهیم و موارد را بررسی می کنیم، با ما در ادامه همراه باشید.

تخصص پرسنل کلینیک و استفاده از افراد حرفه ای و متخصص


تخصص پرسنل کلینیک؛ استفاده از افراد حرفه ای و متخصص، یکی از مهمترین فاکتور هاست و اهمیت زیادی دارد.
کلینیک زیبایی باید پرسنل متخصص و آموزش دیده برای انجام کار داشته باشد. دستیاران و تکنسین های مرکز نیز باید حرفه ای باشند و کار با دستگاه ها و استفاده از تجهیزات و مواد (که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند) تسلط کامل داشته باشند. زیرا این امر بر سلامت بیمار تاثیر می گذارد.

تجهیزات مطب


تجهیزات یک مطب زیبایی باید به روز باشد و استفاده نادرست از تجهیزات یا تجهیزات قدیمی و از کار افتاده، می تواند باعث التهاب، عفونت، آلرژی و حتی نتیجه ای متفاوت با آنچه بیمار درخواست می کند، شود.
به طور کلی، بیمار هنگام انتخاب کلینیک مناسب باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهد.

ادامه مطلب  شستن صورت بعد از بوتاکس؛ آموزش نحوه صحیح شستشو

تجربه و تخصص پزشک تزریق ژل و بوتاکس


تجربه و تخصص پزشک، مهم ترین عامل در موفقیت یک عمل زیبایی است. پزشک زیبایی باید زیبایی شناسی بلد باشد و در این مورد تجربه زیادی داشته باشد و بتواند تشخیص دهد چه کاری برای صورت شما مناسب است.

دکتر محمدرضا جیحانی، یکی از برجسته ترین مدرسان حوزه پزشکی و کارشناس برنامه پزشک خانواده در صدا و سیمای مرکز هرمزگان است. استفاده از تخصص و تجربه ایشان می تواند خیال شما را بابت خدمات زیبایی راحت کند.

موارد استفاده از تزریق ژل

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی پرطرفدار است، چون بدون درد و با کمترین عوارض ممکن است و بعد از انجام تزریق، نتیجه آن قابل مشاهده می باشد و در صورتیکه مورد پسند نباشد، قابلیت تخلیه و برگشت به حالت قبل وجود دارد.

تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس

از تزریق ژل در صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تزریق ژل لب
 • تزریق ژل گونه
 • تزریق ژل چانه
 • کانتورینگ صورت
 • تزریق ژل به خط خنده

تزریق ژل لب در بندرعباس

ژل لب، پرطرفدارترین مورد از تزریق ژل است. با افزایش سن، حجم لب کم می شود و ارتفاع لب کاهش پیدا کرده و برجستگی آن در صورت نیز کاهش می یابد. برای رفع این مشکلات و تغییرات در صورت و افزایش زیبایی، تزریق ژل لب می تواند یک گزینه خوب و بسیار مفید باشد.
حجم لب ها، ارتفاع و برجستگی آنها با افزایش سن، تحت تاثیر قرار می گیرند. لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی کمی حجیم تر و بزرگ تر است و دو طرف لب ها یعنی، نیمه چپ و راست هر کدام نیز، شبیه به هم هستند. البته حجم و تقارن در لب ها بسیار مهم است.
در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.


تزریق ژل لب در بندرعباس، با متد روز دنیا و مدل های جدید انجام می گردد. البته با توجه به موارد گفته شده، برای خدمات زیبایی باید با وسواس و دقت زیاد کلینیک زیبایی را انتخاب نمایید. یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در بندرعباس، کلینیک دکتر جیحانی است که تمامی خدمات زیبایی را ارائه می دهد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در بندرعباس

تزریق ژل به لب از بقیه موارد کمی مهم تر است و دقت بیشتری لازم است، چون لب ها در زیبایی صورت مهم هستند و کمی نازک و حساس اند. دکتر تزریق ژل لب باید زیبایی شناس خوبی باشد و ببیند با توجه به صورت شما، بهترین مدل تزریق ژل لب را انتخاب کند. بطور مثال صورت شما اگر گرد باشد ژل لب مدل عروسکی، یا ژل لب مدل قلوه ای مناسب است و اگر صورت فردی کشیده باشد تزریق ژل لب مدل روسی، مناسب تراست.

تزریق ژل در بندرعباس، ژل لب مدل غنچه ای


تجربه و تخصص با هم و علم زیبایی شناسی در کنار آن، می تواند یک نتیجه مورد نظر و خوب به شما هدیه دهد. به همین علت بهترین دکتر تزریق ژل لب در بندرعباس را می توانیم دکتر محمدرضا جیحانی معرفی کنیم. برای دیدین نمونه کار ها به پیج اینستاگرام دکتر مراجعه نمایید.

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در بندرعباس

تزریق بوتاکس هم تجربه و مهارت لازم دارد و همچنین نوع بوتاکس مصرفی در ماندگاری و عمل آن بسیار مهم است. برخی از مناطق در صورت انسان، منطقه ممنوعه جهت تزریق بوتاکس هستند و اگر رعایت نشود ممکن است باعث فلج شدن ماهیچه های صورت یا عصب شود و صورت فرد با مشکل مواجه گردد.

تزریق بوتاکس

برای انجام بوتاکس باید به پزشک متخصص اینکار مراجعه کنیم، اما بهترین دکتر تزریق بوتاکس در بندرعباس، کسی نیست جز دکتر جیحانی، پزشکی جوان اما با تجربه زیاد و مهارت در انجام کارهای زیبایی، که با خیالی راحت می توانید تمام کارهای زیبایی خود را در مطب انجام دهید.

نحوه تزریق ژل در بندرعباس


نحوه تزریق ژل، در نتیجه بهتر و کم خطرتر بودن آن و همچنین مطلوب‌تر بودن آن بسیار مهم و موثر است.
دکتر تزریق ژل لب در بندرعباس، باید اول شناخت کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. دوم اینکه تجربه و مهارت کافی در انجام تزریق داشته باشد، یعنی محل مناسب، مقدار ژل برای تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوست آشنا باشد و تجربه لازم داشته باشد.
برای بدست آمدن نتیجه دلخواه از تزریق، مقدار ژل تزریق شده، سطح یا عمق تزریق، بسیار مهم است. عمق تزریق بستگی به نوع ماده استفاده شده و همچنین عمق و محل چین موردنظر از طرف دیگر دارد.
ترکیبات هیالورونیک اسید، آب دوست هستند یعنی در اطراف خود، آب زیادی جذب می کنند و در نتیجه باعث افزایش حجم می شود و چین و چروک ها و فرورفتگی های موجود در محل برطرف می شوند.
برای تزریق ژل به لب، پس از بی‌حس کردن موضع و اطمینان دادن به بیمار، محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز می شود.
در مرحله بعد، به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از ژل در یکی‌ از لایه‌های پوستی و یا زیر پوستی در لب ها تزریق می شود.

ادامه مطلب  تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی

نحوه تزریق بوتاکس در بندرعباس

برای تزریق بوتاکس، ابتدا محل تزریق با محلول ضد میکروب یا الکل تمیز و ضد عفونی می شود، سپس در مرحله بعد، بوسیله سرنگ مخصوص و بسیار ظریف، مقدار مشخص از بوتاکس به لایه زیر پوست تزریق می گردد. نکته مهم در تزریق بوتاکس، محل آن است چون بوتاکس باعث فلج شدن و از کار افتادن ماهیچه ها می گردد. اگر در جای اشتباه تزریق شود، ممکن است عوارض بدی ایجاد گردد.

پزشک تزریق، قبل از انجام بوتاکس، صورت و قسمتی که قصد دارد تزریق کند را کاملاً تمیز و ضد عفونی می کند و بعد سپس با یک سوزن بسیار ظریف سم بوتولینوم یا همان بوتاکس را به ماهیچه های صورت شما تزریق می کند. برای اینکه دکتر بتواند محل دقیق تزریق را مشخص کند، بسته به ناحیه ای که قرار است تحت درمان قرار بگیرد، از شما می خواهد عضلات صورت خود را حرکت دهید، اخم کنید، ابروها را بالا ببرید، بخندید، سپس تزریق را انجام می دهد. زمان تزریق به طور میانگین در حدود ۱۰ تا 15 دقیقه طول می کشد. معمولا بعد از حدود ۲ تا ۳ روز، بوتاکس روی عضلات تاثیر می گذارد، اما مشاهده نتیجه نهایی این عمل، دو تا سه هفته زمان لازم دارد تا کامل ماهیچه ها فلج شوند و نتیجه آن، صورتی صاف و زیبا تر و بدون چین و چروک است.. بنابراین شما بلافاصله نتایج را مشاهده نخواهید کرد.

در قسمت هایی از صورت، سم بوتولینوم باید فقط به صورت سطحی تزریق شود، زیرا هدف این تزریق، بخشی از عضله که درست زیر پوست است، می باشد. به طور مثال، تزریق بوتاکس در اطراف چشم، بسیار حساس است و تزریق در عمق زیاد باعث برجسته شدن ابرو می شود و ظاهرشما غیر طبیعی خواهد شد. در این ناحیه، تزریق باید سطحی باشد. وقتی تزریق سطحی انجام گیرد، کبودی بعد از عمل نیز برای بیمار به حداقل می رسد.

در تزریق بوتاکس، هم تزریق بیش از حد عمقی یک اشتباه رایج است، هم تزریق بیش از حد سطحی آن نیز یک اشتباه رایج دیگر است. این مشکل اغلب هنگام هدف قرار دادن عضله ماستر نزدیک دهان که مسئول جویدن است، دیده می شود. از آنجایی که عضله ریسوریوس( ماهیچه خنده) بالای ماستر قرار دارد، اگر سم به اندازه کافی و عمیق وارد نشود، ریسوریوس می تواند تحت تاثیر قرار گیرد و در نتیجه لبخند غیر طبیعی خواهد شد.

همچنین تزریق بوتاکس نا کافی و سطحی باعث می شود که قسمت ‌های پایینی عضله به‌ طور طبیعی و قسمت بالایی آن کند حرکت کنند و ظاهری شبیه سنجاب ایجاد شود. تزریق بوتاکس به شکل صحیح و اصولی توسط یک متخصص ماهر و کاربلد می تواند از بروز مشکلات ذکر شده پیشگیری نماید.

علت اینکه همیشه تاکید داریم تزریق بوتاکس باید توسط یک پزشک با تجربه انجام گیرد همین موارد است.

مشاوره بادکترمحمدرضاجیحانی

دکتر متخصص تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس

برای تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس، کجا مراجعه کنم؟ کدام دکتر؟ کدام مطب؟ آیا می توانم در آرایشگاه هم تزریق انجام دهم؟

ادامه مطلب  بوسیدن بعد از تزریق ژل لب

هر زمان فردی که می خواهد از خدمات زیبایی استفاده کند، این سوالات برای او پیش می آید، اما چرا باید به دکتر متخصص تزریق ژل و بوتاکس مراجعه کنم؟

انجام عمل در صورت و کارهای زیبایی، با ظاهر ما سروکار دارند و در صورت اشتباه و یا استفاده از مواد غیر استاندارد و فیک، ممکن است باعث عوارض غیر قابل جبرانی شود.

بنابراین برای  استفاده از خدمات زیبایی، باید به متخصص مراجعه کنید. آدرس مطب تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس؛ دکتر محمدرضا جیحانی

آیا تزریق ژل و بوتاکس، عوارض جانبی دارند؟

تزریق بوتاکس و ژل، جزو درمان های ساده و ایمن هستند ولی می توانند عوارض جانبی ساده و حتی گاهی اوقات جدی ایجاد کنند. با این حال، در میان شایع‌ترین عوارض جانبی که می‌تواند در حین انجام عمل یا بلافاصله پس از تزریق رخ دهد، می‌توان از موارد زیرنام برد:

 • درد در حین تزریق، یکی از عوارض این نوع عمل های زیبایی محسوب می شود، به خصوص در نواحی حساس تر (مانند لب ها). برای جلوگیری و کاهش درد، پزشک ممکن است نیم ساعت قبل از تزریق، ازمواد بی حسی مثل، کرم بی‌حس کننده استفاده کند.
 • قرمزی و تورم پس از تزریق، که بسیار رایج است اما خبر خوب اینکه در عرض چند روز از بین می رود و ناپدید می شوند، پس جای نگرانی نیست.
 • بروز کبودی های کوچک در نقاط تزریق یک عارضه نسبتاً شایع است که به آن اکیموز و هماتوم (کبودی) گفته می شود. حتی در این مورد نیز به طور خود به خود ظرف چند روز برطرف می شود. برای تسهیل بازجذب کبودی، بلافاصله پس از تزریق پزشک می تواند یک کرم حاوی ویتامین K را روی نواحی آسیب دیده استفاده کند .

البته این عوارض جزئی هستند و زود خوب می شوند ولی در صورتیکه در یک مرکز غیر مجاز تزریق ژل و بوتاکس انجام دهید، ممکن است عوارض وحشتناکی برای شما پیش بیاید.

برای تزریق ژل و بوتاکس، چرا به پزشک برای مراجعه کنم؟

متاسفانه با توجه به افزایش محبوبیت استفاده از ژل و بوتاکس برای زیبایی، بسیاری از افراد غیر متخصص نیز این عمل های زیبایی را انجام می دهند. بسیاری از افراد فکر می کنند تزریق ژل یا بوتاکس یک عمل ساده است اما باید بدانید که اینطور نیست و در صورت اشتباه در تزریق، ممکن است زیبایی و سلامت شما به خطر بی افتد و غیر قابل جبران باشد.

تزریق بوتاکس یا ژل اگر در محل یا عمق اشتباه صورت گیرد، باعث مسدود شدن رگ ها یا قطع عصب آن منطقه از صورت می شود و اگر در همان ابتدای تزریق اصلاح نشود و زمان طلایی را از دست بدهد، دیگر قابل جبران به این راحتی نیست.

برای انجام کارهای زیبایی، تخصص، تجربه و زیبایی شناسی، سه ضلع مهم برای گرفتن بهترین نتیجه است. اگر بدون این موارد انجام شود، شاید دیگر به این راحتی نتوانید زیبایی گذشته خود را بدست آورید.

کلام آخر و توصیه ها در انتخاب بهترین مطب تزریق در بندرعباس

همانطور که در مقاله ذکر شد، اهمیت انتخاب دکتر تزریق برای شما مشخص گردید و متوجه این موضوع شدیم که باید عمل های زیبایی در مطب پزشک یا کلینیک زیبایی انجام گیرد نه در مکان های غیر بهداشتی و غیر تخصصی مثل آرایشگاه یا منزل. انتخاب بهترین مطب تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس، می تواند خیال شما را از نتیجه بعد از عمل زیبایی راحت کند و شما به آنچه از تزریق ژل می خواهید برسید.

آدرس کلینیک زیبایی دکتر محمدرضا جیحانی در بندرعباس:

بندرعباس، میدام 9 دی ساختمان مسلم طبق دوم، مطب دکتر جیحانی

تلفن: 0763170

آدرس مطب زیبایی دکتر جیحانی

سوالات متداول

برای انتخاب مطب تزریق ژل و بوتاکس، چه نکاتی در نظر بگیریم؟

برای انتخاب مرکز تزریق ژل و بوتاکس، موارد زیر باید در نظر بگیریم:
– پرسنل کلینیک زیبایی
– تجهیزات مطب
– تخصص و تجربه پزشک تزریق

بهترین مطب تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس کجاست؟

یکی از بهترین مطب های تزریق ژل و بوتاکس در بندرعباس، مطب دکتر جیحانی واقع در بندرعباس، میدان 9 دی ساختمان مسلم است. برای رزرو نوبت با شماره 0763170 تماس بگیرید.

دکترمحمدرضا جیحانیمشاهده نوشته ها

Avatar for دکترمحمدرضا جیحانی

دکترمحمدرضاجیحانی؛ از سال1395 بصورت تخصصی کارهای زیبایی را شروع کرد و در سال 1397 مدیریت کلینیک زیبایی پرمون در بندرعباس رابه عهده گرفت و در سال 1400 کلینیک پوست، مو، زیبایی رونیکا تهران را تاسیس کرد. دکتر محمد رضا جیحانی با تجربه و تخصص در زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *